by Nikolas

Copyright

Rádi byste použili nějaké informace z tohoto webu?

Těší mě, pokud jsou moje stránky užitečné, a jsem ráda, pokud informací využijete, inspirujete se pro vlastní cestu nebo třeba motivujete ostatní. Ale jelikož jsem za poslední dobu několikrát narazila na překopírovaný článek (ano, klidně celý text včetně prokliků na další články, na což očividně dotyčný při kopírování zapomněl) na jiných webech, ráda bych zdůraznila pár věcí:

Autorská práva

Veškerý obsah na této webové stránce, včetně textů, fotografií, grafik, log, videí a jiných materiálů, je chráněn autorským právem podle zákonů České republiky a mezinárodních autorských práv. Pokud není uvedeno jinak, a to přímo pod danou fotografií či jinou částí webu, jsem autorkou já, Nikolas.

© NikolasCestuje, 2013-2024. Všechna práva vyhrazena.

Použití obsahu

Bez předchozího písemného souhlasu autorky je zakázáno:

  • Kopírovat, distribuovat nebo jinak používat jakýkoli obsah z této webové stránky pro komerční účely.
  • Upravit, překládat nebo jinak měnit obsah této webové stránky.
  • Publikovat nebo sdílet obsah této webové stránky na jiných webových stránkách, sociálních médiích nebo jakýchkoli jiných platformách.

Výjimky

Určité části této webové stránky mohou být sdíleny nebo použity pro osobní, nekomerční účely, za předpokladu, že bude uveden zdroj a autorství. Pouze však v případě, že můj web využijete jako zdroj (tedy se pouze inspirujete a přepíšete danou část textu svými slovy). Pokud se jedná o delší část textu (celý článek nebo jeho myšlenka), budete potřebovat můj výslovný písemný souhlas.

Kontakt

Pokud máte zájem o použití obsahu této webové stránky nebo máte jakékoli otázky týkající se autorských práv, prosím, kontaktujte mě emailem.

Děkuji za respektování autorských práv a za podporu tohoto webu.

Už jste četli...?

Přihlásit se k odběru

©2013-2024 NikolasCestuje – Všechna práva vyhrazena.