Překlady z/do indonéštiny

by Nikolas
Domů » Informace » Překlady z/do indonéštiny

Nabízím překlady z/do indonéštiny bez soudního ověření. Ve většině případů se jedná o první překlad smluv či jiných dokumentů, ale zkušenosti mám i s technickými texty či krásnou literaturou. O cenu si, prosím, napište. Vždy totiž záleží na náročnosti textu, celkovém rozsahu a také požadovaném termínu vyhotovení. Pokud potřebujete překlad se soudním ověřením, napište mi, ráda vám předám kontakt na spolehlivého překladatele.

Ceny jsou uváděny za normostranu. Rozsah si můžete sami ověřit ve Wordu (Revize – Počet slov / Nástroje – Počet slov), přičemž 1 NS = 1 800 znaků včetně mezer. Rozsah textu do tří normostran zaokrouhlují po 0,5 NS směrem vzhůru (to znamená, že za rozsah 1,69 NS zaplatíte 2 NS), ale při delších textech vypočítávám cenu podle skutečného počtu znaků (tedy za 3,36 NS zaplatíte opravdu jen 3,36 NS).

Standardní doba vyhotovení kratších překladů jsou 2 dny. Delší překlady vyhotovuji většinou do jednoho týdne od obdržení.

Pro více informací mě, prosím, kontaktujte přes kontaktní formulář.

Další způsoby, jak mě kontaktovat, najdete zde.    Nenechte si ujít nové články a přihlaste se k odběru!
    Skvělé! Přihlásili jste se k odběru novinek! Děkuji za zájem. :-) Ale ne, něco se pokazilo... Zkuste to znovu.

    Nejobsáhlejší český blog o Indonésii. Už deset let psaný s láskou nejen k této nádherné zemi, ale také k cestování, kultuře a historii.

    ©2013-2023 NikolasCestuje – Všechna práva vyhrazena.