by Nikolas

podpořit web

Pomohly vám moje stránky při plánování?

Tento web provozuji už od roku 2013 a od té doby jsem dostala stovky děkovných emailů od lidí, kterým moje články pomohly při plánování dovolené, motivovaly je k cestě do Indonésie, nebo jim prostě jen vykouzlily úsměv na tváři.

To samo už je pro mě obrovskou odměnou a jsem ráda za každý email, který mi přijde. Avšak blog udržuji ze své vlastní vůle, nemám tu ani téměř žádné reklamy – jedná se totiž o můj koníček, píšu o něčem, co mě neskutečně baví a naplňuje (a sama vím, jak je otravné hledat nějakou informaci na webu, který je zahlcený reklamními bannery). Když mi před pár lety začaly chodit také emaily či zprávy na Facebook s prosbou o radu, začala jsem na ně odpovídat. Byla jsem ráda (a stále jsem), že jsem mohla někomu pomoci. Dotazy bývají různorodé – od plánování cesty, přes otázku víz či vyřizování dokumentů až po indonéštinu a místní kulturu.

Bohužel už mi síly nestačí – logicky se musíme zaměřovat hlavně na to, co nás uživí, mít normální práci. A z toho důvodu začal tento web pomalu upadat a chátrat, protože na něj nebyl čas a energie. Ale vzpamatovala jsem se včas a řekla si, že tento svůj kousek internetu prostě nenechám zaniknout. 🙂

A proto máte nově možnost podpořit tuto stránku. Stačí kliknout na tlačítko Donate, které vás přesměruje na rozhraní PayPal a vy si sami zvolíte částku a způsob platby. Je to bezpečné, rychlé, jednoduché a myslím si, že je to i dnes dobrý způsob, jak poděkovat za rady, které jsou přístupné zdarma.

Ano, mohla bych sem dát spoustu reklam, vytvořit e-booky, ze kterých se vlastně ani nic nedozvíte, a na dotazy odpovídat zasláním ceníku s poradenskými službami. Ale myslím, že tohle je vhodnější varianta. 🙂

Zaslat peníze můžete přes účet na PayPal nebo kreditní/debetní kartu. Je tam také kolonka, do které můžete připsat poznámku. Částka je samozřejmě zcela na vás. Abych to shrnula – budu vděčná “za každou kačku”.

Terima kasih.

Mohlo by vás zajímat:

Kdo pro vás píše
Více o PayPal

Už jste četli...?

Přihlásit se k odběru

©2013-2024 NikolasCestuje – Všechna práva vyhrazena.