Selamat datang!

Nikolas
Domů » O webu » Úvodní slovo

Selamat datang! Vítám vás na svých stránkách o Indonésii, které slouží zejména jako blog, prostřednictvím kterého se snažím přiblížit indonéskou kulturu lidem, kteří se o této krásné zemi chtějí dozvědět více. Můžete tu najít jak postřehy z každodenního života v Indonésii, turistické tipy, cestopisné reportáže a jednoduše jakékoli indonéské téma, které mi zrovna padne pod prsty.

Tyto stránky jsem založila po několika letech strávených na blogovací službě, kde jsem psala o aktuálních tématech, osobních zážitcích a cestování. Právě cestování se postupně stalo mým velkým koníčkem, a tak jsem se rozhodla přejít z blogu na vlastní web a zaměřit se jen na tento svůj zájem.

Pár let jsem žila napůl v Bogoru na západní Jávě a napůl na ostrově Bali. Školní rok 2013/14 jsem strávila právě na Bali jako studentka indonéštiny na univerzitě, takže většina starších článků, které si zde můžete přečíst, byla napsána právě během onoho studijního programu. Najdete je pod označením Studentkou na Bali. Ačkoli je tento hinduistický kout souostroví hezkým ostrovem, celá Indonésie je velice krásnou a rozmanitou zemí, která si zaslouží větší pozornost.

Pokud se vám budou moje stránky líbit, můžete mi dát “lajk” na Facebooku a mít tak přehled o každém novém článku. Právě na této sociální síti jsem mnohem aktivnější než na blogu. Jsem vděčná za jakoukoli zpětnou vazbu v podobě komentáře, sdílení nebo emailu. Doufám, že se vám na těchto stránkách bude líbit a budu ráda za další návštěvu.

Kam dál? Můžete si vyhledat téma, které vás zajímá:

Nebo se podívat na nejnovější příspěvky:

Nenechte si ujít nové články a přihlaste se k odběru!
Skvělé! Přihlásili jste se k odběru novinek! Děkuji za zájem. :-) Ale ne, něco se pokazilo... Zkuste to znovu.

Nejobsáhlejší český blog o Indonésii. Už deset let psaný s láskou nejen k této nádherné zemi, ale také k cestování, kultuře a historii.

©2013-2023 NikolasCestuje – Všechna práva vyhrazena.