Život v Indonésii

Opuštěný bazén

Při jedné z našich cest po Bali jsme špatně odbočili a místo původního cíle jsme objevili opuštěný plavecký bazén. Při pohledu na obrostlé skokánky se mi rozsvítily oči, protože jsem si právě splnila jeden ze svých snů – nafotit místo, které je nádherné, tiché a které dřív bývalo (nebo mělo být) živé.

Místo bez turistů, bez udržování. Nevím, co bych o něm napsala víc, snad jen to, že cestu k němu si nechám pro sebe, aby zůstal mým místem. Budu se tam vracet. Fascinuje mě. No, teď už se můžete podívat na fotky, třeba se vám taky zalíbí.

Studentka na Bali

Studentkou na Bali

Tento článek jsem psala v době, kdy jsem studovala v rámci stipendijního programu Darmasiswa v Denpasaru na Bali. Kompletní seznam článků z tohoto období najdete pod tímto odkazem.

4 Comments

  • Bylinka

    Krásné místo! Taky mě fascinují opuštěná a zchátralá místa, zříceninami počínaje a různými zapadlými a skrytými místečky konče 🙂 A tohle má opravdu své kouzlo, příroda ho doslova začíná "pojídat" 🙂

  • Aailyyn

    Taky se mi líbí tyhle pozůstatky lidské činnosti, které zůstanou pomalu opuštěné. Myslím, že se tomu říkává mezi podobnými nadšenci města duchů. V pravém slova smyslu to nejsou památky nebo historické objekty typu hrad.

  • Hanka

    Tajemné místo. Jako kříž ke kterému chodím v Pohledech. Vždycky když jdu kolem, musím ho vyfotit. Mám ho ze všech stran, v každém ročním období. Když přiletím, ukážeš mi ten bazén? Já cestu nikomu neprozradím…..

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..